- VICTORINOX

Цена
€7 67 / 15 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Нож за плодове SwissClassic 10 см. розов
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | неръждаема стомана |
| Материал | неръждаема стомана |
| Цвят | розов |
| Цвят | розов |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип нож | Нож за белене |
| Материал на острието | Неръждаема стомана |
| Дължина на острието (cm) | 10 |
| Материал на дръжката | Пластмаса |
| Тип острие | Право |
| Устойчиво на съдомиялна | Да |
| Обща дължина (cm) | 20.5 |
| Тегло (g) | 25 |
| Твърдост (HRC) | 56 |
| Кован | Не |
| Брой части в комплекта (count) | 1 |
| С блок / стойка | Не |
| Цвят | Розов |
| Тегло | 0.00кг |
Нож за плодове Victorinox Swiss Classic 10 см, розов
Този нож за белене Victorinox Swiss Classic съчетава прецизност и ярък стил. Острието от неръждаема стомана с дължина 10 см е идеално за белене, почистване и рязане на плодове и зеленчуци. Ергономичната розова дръжка осигурява удобен захват, което прави подготовката в кухнята лесна и приятна.
Ключови Предимства
- Остро и издръжливо острие — Високовъглеродната неръждаема стомана запазва остротата си дълго време и е устойчива на корозия.
- Удобна дръжка — Ергономичната пластмасова дръжка осигурява сигурен захват дори когато е мокра.
- Универсална употреба — Подходящ за белене, почистване и детайлна работа с плодове и зеленчуци.
- Лесен за почистване — Устойчив на съдомиялна машина за удобна поддръжка.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип нож | Нож за белене |
| Материал на острието | Неръждаема стомана |
| Дължина на острието (cm) | 10 cm |
| Материал на дръжката | Пластмаса |
| Тип острие | Право |
| Устойчиво на съдомиялна | Да |
| Цвят | Розов |
Какво има в кутията
- Нож за плодове Victorinox Swiss Classic 10 см, розов
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




